Laskowski - Mińska Giełda Samochodowa - LASKOWSKI F.P.H.U. Zbigniew Laskowski - Pomoc Drogowa, Transport i Wypożyczalnia samochodów, Sprzedaż części, Usługi dźwigowe

Przejdź do treści

Menu główne:

Laskowski - Mińska Giełda Samochodowa

Jak trudno jest sprzedać auto wie każdy, kto choć raz próbował pozbyć się swojego samochodu.
Rozlepianie ogłoszeń, odbieranie wielu telefonów, umawianie się z potencjalnymi klientami na oglądanie auta zabiera mnóstwo czasu. Postawienie samochodu w centrum miasta na parkingu czy chodniku z kartką na szybie informującą o chęci sprzedaży też nie jest rozwiązaniem, bo zamiast zainteresowania często budzimy irytację tym, że zajmujemy miejsce parkingowe, których w Mińsku i tak brakuje. Oczywiście możemy oddać auto do komisu, ale wtedy tracimy wszystkie atuty sprzedaży bezpośredniej.

Najlepszym rozwiązaniem jest giełda samochodowa.
Do tej pory mińszczanie, by z niej skorzystać musieli jechać bladym świtem kilkadziesiąt kilometrów – teraz to rozwiązanie mają w zasięgu ręki.

Mińska Giełda Samochodowa powstała przy skrzyżowaniu z trasą 50 i wjazdem na nowo oddany odcinek obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Jest ona dostępna przez 6 dni w tygodniu. Mapka dojazdu
Oprócz miejsca na placu oferujemy wystawienie samochodów na portalach internetowych, całodobowy monitoring oraz doradztwo w przygotowaniu samochodu do sprzedaży.
Klient nadal ma bezpośredni kontakt z kupującym i to on decyduje o zawarciu transakcji, choć Giełda ma również propozycje skupu czy zamiany auta, a dla kupujących leasingu lub kredytu. Na Giełdzie można wystawić właściwie każdy pojazd.

Zapewniamy miejsce zarówno dla aut osobowych jak i ciężarowych czy motocykli. Rolnicy mogą wystawić na sprzedaż maszyny rolnicze, których już nie potrzebują. Giełda przyjmuje również auta uszkodzone, oferując właścicielom możliwość transportu.

Firma Laskowski F.P.H.U Zbigniew Laskowski będąca właścicielem Mińskiej Giełdy Samochodowej to przedsiębiorstwo działające w branży motoryzacyjnej od ponad 15 lat i cieszące się zaufaniem klientów.
Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczeniem, co pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie, co potwierdzają m.in. liczne certyfikaty. 
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego